Gazeta Kotwica

"Gazeta Kotwica" to dwutygodnik społeczno-informacyjny wydawany przez Stowarzyszenie SPOZA. Mamy nadzieję, że każdy z Czytelników znajdzie w Kotwicy jakieś interesujące dla siebie informacje. W imieniu komitetu redakcyjnego gorąco polecamy lekturę naszej, internetowej gazety.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny Numer 1(1) 31 sierpnia 2006

  Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi „SPOZA” zainicjowało wydawanie ogólnodostępnej gazety elektronicznej – informatora dla wszystkich szukających wsparcia i fachowej pomocy.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny Numer 2(2) 15 września 2006

  Wraz z nowym numerem naszego dwutygodnika mamy do przekazania wszystkim Czytelnikom radosne nowiny. Radosne podwójnie gdyż, możemy powiedzieć że wystartowaliśmy z konkretnym działaniem

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny Numer 3(3) 30 września 2006

  W tym roku od połowy lipca wszyscy w Stowarzyszeniu - pedagodzy i wolontariusze - działają niezwykle aktywnie - choć każdy na miarę własnych indywidualnych możliwości. Decyzja Zarządu Stowarzyszenia o remoncie Ośrodka Terapeutyczno – Edukacyjnego SPOZA wyzwoliła we wszystkich pokłady energii i gotowości do pomocy.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny Numer 4(4) 15 października 2006

  Witam serdecznie wszystkich wiernych Czytelników. Dochodzą do mnie słuchy, że nasze grono systematycznie się rozszerza. To świetna wiadomość dla mnie i grona redakcyjnych współpracowników, na których zawsze mogę polegać.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny

  Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 5(5) 30 października 2006

  Październik za sprawą Dzieci spoza… jest w praskich szkołach miesiącem tolerancji. O tym jak ważna jest tolerancja i o uwrażliwieniu dzieci na odmienność pisze w dzisiejszym numerze naszego dwutygodnika Hanka Bielak.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 6(6) 15 listopada 2006r.

  Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 6(6) 15 listopada 2006r.

  Oddajemy do rąk Czytelników kolejny już numer naszego dwutygodnika. Jego mottem przewodnim i kontynuacją poprzedniej publikacji jest zagadnienie tolerancji. Tolerancja – to postawa, swoista filozofia życiowa, zakładająca poszanowanie poglądów, uczuć i przekonań odmiennych od własnych.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 7(7) 30 listopada 2006

  Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 7(7) 30 listopada 2006

  Witam serdecznie wszystkich Czytelników i gorąco zachęcam do lektury naszej internetowej gazety. To już siódmy numer Kotwicy, niezwykły z wielu względów. Zawiera bowiem ważne dla mnie treści jako redaktora prowadzącego – traktuje o ludziach, których darzę szacunkiem i wielką sympatią.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 8 (8) 15 grudnia 2006r.

  Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 8 (8) 15 grudnia 2006r.

  Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi SPOZA zorganizowało 15 grudnia 2006 roku, IV Konferencję "Dzieci spoza…". Dzięki życzliwości Księży Salezjanów, po raz kolejny mieliśmy okazję do wspólnego spotkania w sali teatralnej Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży "Oratorium", przy ul. Kawęczyńskiej 53.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 9 (9) 30 grudnia 2006r.

  Dwutygodnik społeczno-informacyjny. Numer 9 (9) 30 grudnia 2006r.

  Jest mi niezwykle miło oddać do dyspozycji Czytelników ten wyjątkowy, świąteczno-noworoczny numer naszego dwutygodnika. Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, to okres zadumy i refleksji nad hierarchią ważności różnych, życiowych spraw.

 • Dwutygodnik społeczno-informacyjny.Numer 1 (10/11) 30 stycznia 2007r.

  Dwutygodnik społeczno-informacyjny.Numer 1 (10/11) 30 stycznia 2007r.

  Witam serdecznie wszystkich Czytelników Kotwicy w nowym 2007 roku. Według chińskiego znaku zodiaku jest to Rok świni - rok wszelkiej pomyślności, radości i ogólnego dobrobytu.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%