Wesprzyj nas

Istnieje wiele różnorodnych form pomocy i wsparcia na rzecz projektów i działalności Stowarzyszenia SPOZA. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób wspomóc nasze działania, to zapoznaj się koniecznie z poniższymi wskazówkami

Miej świadomość, że nawet symboliczna pomoc ułatwi nam codzienną pracę, jakiej podejmujemy się, by realizować cele Stowarzyszenia i wspierać uczestników projektów prowadzonych w SPOZA.


Pamiętaj, liczymy na Ciebie!

 • Aukcje Allegro

  Pomaganie online jest bardzo proste! Szczególnie wtedy, gdy odbywa się za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Nasz Stowarzyszenie dołączyło do akcji Charytatywni. Allegro i regularnie prowadzi licytacje wielu różnych przedmiotów, z których cały dochód przeznaczany jest na działalność SPOZA.

  Przejdź dalej i rozpocznij licytację!

 • Darowizny

  Zostań darczyńcą Stowarzyszenia SPOZA! Przekaż nam kwotę o dowolnej wysokości i pomóż nam stworzyć przyjazne warunki dla osób z problemami emocjonalnymi i niepełnosprawnymi w pokonywaniu barier psychicznych i społecznych, z którymi się borykają.

 • FaniMani.pl

  Możesz pomóc Stowarzyszeniu SPOZA, robiąc zakupy w internecie za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl! Jak to zrobić?

  Przygotowaliśmy dla Ciebie prostą instrukcję!

 • Przekaż nam 1%

  Wspieraj nas, przekazując 1% swojego podatku dochodowego! Wystarczy tylko wpisać w deklaracji numer KRS Stowarzyszenia SPOZA, a pieniądze trafią na nasze konto i pozwolą nam podejmować nowe projekty oraz kontynuować bieżące działania społeczne.

 • Wolontariat - pracuj razem z nami!

  Prowadzimy szereg projektów i działań, w ramach których każda pomoc bywa nieoceniona! W Stowarzyszeniu SPOZA stale poszukujemy osób, które podjęłyby się pracy wolontariackiej. Wejdź dalej i dołącz do naszego zespołu!

 • Zostań Partnerem

  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm i osoby prywatne do stałej pomocy przy rozwijaniu działalności Stowarzyszenia na zasadzie sponsoringu. Zostań Partnerem SPOZA i dołącz do grona naszych Przyjaciół!

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%