Nabór do projektu

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie terapeutycznym: "W związku z byciem rodzicem ­ systemowa pomoc rodzinom w kryzysie", współfinansowanym ze środków dotacji Wojewody Mazowieckiego, który rusza od września 2014 roku.

Działania projektu kierowane są do młodych rodziców, którzy potrzebują pomocy w związku ze zmianą, jaką jest przyjście na świat ich dziecka – którzy czują że ich związek i rodzina są zagrożone rozpadem lub popadnięciem w poważne konflikty.

Oferujemy:

Terapię par (8 spotkań)

Dla par:

    rodziców jednego lub więcej dzieci w wieku poniżej 7 lat
    w których istnieją kłopoty z porozumiewaniem się, zagrożenie rozwojem destrukcyjnych konfliktów i rozpadu związku
    które obawiają się, że ich relacja niekorzystnie wpływa na ich dziecko

    Konsultacje rodzicielskie (maks. 5 spotkań)

    W konsultacjach rodzicielskich, dotyczących trudności dzieci będą mogli brać udział:
        rodzice jednego lub więcej dzieci w wieku poniżej 7 lat ­
        pary, które potrzebują specjalistycznego wsparcia rodzicielskiego
    cykl będzie wynosił maksymalnie 5 spotkań, z czego 2 mogą być spotkaniami z dzieckiem, w celu rozpoznania jego trudności przez konsultanta

    Warsztaty dla rodziców

    Cykl ten – 10 dwugodzinnych warsztatów w siedzibie Stowarzyszenia SPOZA – przeznaczony jest dla osób z obszaru Pragi Północ. Warsztat prowadzony jest cyklicznie oraz dopasowany do aktualnych problemów uczestników, związanych z ich byciem rodzicem.
    Wszystkie powyższe działania prowadzone są przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów.

    Osoby zainteresowane terapią par lub konsultacjami rodzicielskimi prosimy o kontakt na adres mailowy: spozadlarodzicow@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać w zależności od wybranej formy spotkań albo "Terapia pary" albo "Konsultacje rodzicielskie", w mailu prosimy o podanie numeru telefonu, na który będziemy mogły się kontaktować.

    Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach dla rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Stowarzyszenia SPOZA: 22 618 34 06.

    Zapraszamy!

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%