Zaproszenie

Stowarzyszenie SPOZA serdecznie zaprasza na seminarium pt. „Dwie strony lustra - system wsparcia osób po kryzysach psychicznych z perspektywy korzystających i wspierających”, które odbędzie się w dniu 28 grudnia 2016 w godzinach 11.00-15.00 w Warszawie.

Celem seminarium jest analiza systemu leczenia i wsparcia osób z problemami zdrowia psychicznego i osób z doświadczeniem choroby psychicznej oraz ich rodzin i otoczenia w Polsce w porównaniu do doświadczeń innych krajów europejskich jak też wypracowanie rekomendacji do dalszych działań. Chcemy skupić się na działaniach, może mniejszych, ale takich które można wprowadzać już od jutra, nie czekając na zmiany w całym systemie. Kropla drąży skalę. Zapraszamy do otwartej dyskusji. Stwórzmy razem przestrzeń, w której mogą spotkać się osoby korzystające ze wsparcia jak i kształtujące je, eksperci i bliscy osób po kryzysach psychicznych.

Zapraszamy:

  • osoby po kryzysach psychicznych, członków ich rodzin i osoby z ich najbliższego otoczenia,
  • specjalistów pracujących z osobami po kryzysach psychicznych,
  • przedstawicieli instytucji zarządzających systemem leczenia i wsparcia osób po kryzysach psychicznych.

 

Seminarium odbędzie się 28 grudnia 2016 (środa) w godzinach 11.00-15.00 w Warszawie.

w siedzibie Poradni dla Osób z Niepełnosprawnościami Stowarzyszenia SPOZA,

ul. Sienna 63 lok. U1 (domofon nr 80), Warszawa.

 

Poczęstunek przygotuje Spółdzielnia Socjalna „Kto rano wstaje”.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Seminarium jest współfinansowane ze środków Wojewody Mazowieckiego.Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres konferencja@spoza.org.pl

Dodatkowe informacje: 511 984 794 lub konferencja@spoza.org.pl

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%