Zapraszamy na lutowe spotkania realizowane w ramach projektu "Broker edukacyjny..."

6.02.2015 r. (piątek) w godz. 10.00-13.00
„Nie wszystko złoto, co się świeci, czyli jak czytać ogłoszenia rekrutacyjne” – spotkanie informacyjne.
Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie rodzaje ogłoszeń rekrutacyjnych pojawiają się na rynku pracy, portalach rekrutacyjnych i tablicach ogłoszeń. Powiemy co kryje się za najczęstszymi sformułowaniami w ogłoszeniach, jak „praca w młodym, dynamicznym zespole” czy „płaca adekwatna do osiąganych wyników”. Wskażemy pułapki marketingowe u nierzetelnych ogłoszeniodawców, uczulimy na niebezpieczeństwa związane z odpowiadaniem na podejrzane ogłoszenia.
Wszystkie spotkania będą poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.

10.02.2015 r. (wtorek) w godz. 10.00-13.00
„Pułapki oraz wpadki rekrutacyjne, czyli jak ich unikać w rozmowie rekrutacyjnej?” – spotkanie informacyjne
Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie rodzaje pułapek rekrutacyjnych mogą na nich czekać w czasie rozmowy rekrutacyjnej oraz jak nie strzelić sobie gola-samobója. Powiemy jak można odpowiadać na niewygodne pytania, czy warto mieć w głowie gotowe odpowiedzi na pytania oraz co to może oznaczać, gdy rekruter jest dla nas nieprzyjemny, bo „kto pod kim dołki kopie….”
Wszystkie spotkania będą poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.

16.02.2015 r. (poniedziałek) w godz. 16.30-19.30
„Odetchnij zmianą!” – spotkanie informacyjne
Odetchnij zmianą - to projekt 3-godzinnych warsztatów. Każdy jest podróżą w bezpiecznych warunkach po krainie odczuć ciała i własnych emocji. Zaczynając od ćwiczeń i relaksacji ciała przy wykorzystaniu technik medytacji, jogi kundalini, pilatesu, jogi śmiechu oraz swobodnego ruchu przechodzimy do muzycznej podróży wyobrażeniowej i zapraszamy do artystycznej aktywności. Wykonana praca, jak pocztówka z podróży, jest symbolicznym zbiorem przeżyć i doświadczonej prawdy o sobie.

20.02.2015 r. (piątek) w godz. 10.00-13.00
„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić – o tym jak wydajnie zarządzać czasem” – spotkanie informacyjne
Czas jest zasobem ograniczonym ilościowo, który nie daje się cofnąć, składować, nie można go kupić, zwielokrotnić, nie daje się niczym zastąpić i nieustannie upływa... Warto wiedzieć jakie są Twoje priorytety, marzenia i cele oraz jak rozkładać w czasie obowiązki, by niepotrzebnie nie tracić cennych godzin. Zarządzanie czasem to planowanie i wykonywanie działań tak, żeby sukcesywnie zmierzać do obranego celu. Podczas warsztatów powiemy o tym jak wyznaczać cele, jak zarządzać czasem, a właściwie sobą w czasie. Powiemy o tym jakie procesy składają się na zarządzania czasem oraz o pożeraczach, a także o tym jak można im przeciwdziałać, żeby nie marnotrawić czasu.

26.02.2015 r. (czwartek) w godz. 16.30-19.30
„Networking - czy szukanie pracy z polecenia ma sens?” – spotkanie informacyjne
Na spotkaniu brokerzy odpowiedzą na pytanie, czy praca z polecenia jest mniej wartościowa, a szukanie pracy po znajomości jest uczciwe. Zastanowimy się wspólnie, co to jest networking i kto go stosuje. Jak wykorzystać informacje od przyjaciół i znajomych przy szukaniu pracy, wybieraniu ścieżki edukacyjnej i kariery.
Spotkanie będzie poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.

Spotkania odbywają się w Piasecznie, ul. Kniaziewicza 8 i mogą w nich brać udział osoby dorosłe pracujące, uczące się lub mieszkające w powiecie piaseczyńskim. Projekt "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

informacje tel. 505-052-514

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%