Prosimy Was pomóżcie nam dalej działać!

Prosimy Was – pomóżcie nam dalej działać! Weźcie udział w zbiórce! Każda wpłata się liczy!
www.siepomaga.pl/r/spozazbiorkanaczynsz
Podopieczni SPOZA tracą swoje bezpieczne miejsce! Razem zbieramy na czynsz.
Radosne Maluchy, Klub dla Rodzin i Przystań to kluczowe projekty realizowane przez specjalistów ze Stowarzyszenia SPOZA. Wszystkie działania odbywają się w lokalu, w starej kamienicy na warszawskiej Pradze przy ul. Targowej 66. Od 16 lat jest to miejsce wsparcia dla dzieci i ich rodziców, którzy mają tu swoje bezpieczne i przyjazne miejsce.
Stowarzyszenie SPOZA organizuje dla najmłodszych podopiecznych między innymi zajęcia edukacyjne, terapeutyczne, logopedyczne, reedukacyjne. Rodzice, głównie Mamy, korzystają z pomocy prawnika, psychologa, pośrednika pracy, dietetyka, pediatry, położnej, instruktora pierwszej pomocy, doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Nasi niepełnosprawni podopieczni, głównie z autyzmem, Zespołem Aspergera i Zespołem Downa, uczestniczą w terapii grupowej i zajęciach indywidualnych przystosowujących ich do życia w społeczeństwie.
DZIAŁAMY! POMAGAMY! WSPIERAMY!
Lokal przy ulicy Targowej 66, to dla zespołu specjalistów SPOZA i naszych podopiecznych DRUGI DOM. To tu realizujemy projekty dzięki dotacjom z różnych źródeł i wsparciu sponsorów indywidualnych. Niestety dotacje nie pokrywają wszystkich niezbędnych kosztów, w tym między innymi opłat czynszowych, które miesięcznie wynoszą 700 zł. Naszym celem jest zabezpieczenie środków na wynajem lokalu do końca bieżącego roku. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Każda kwota wpłacona na nasze konto to kolejny miesiąc podarowany podopiecznym: specjalistyczna opieka, ich szczęśliwe chwile, spokojny czas i dużo radości. Jeśli uda nam się zebrać więcej niż zaplanowaliśmy, to wszystkie środki przeznaczymy na utrzymanie lokalu (opłaty za gaz, energię, telefon, Internet).o.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%