Wielkie Podziękowania 2009

Bardzo dziękujemy Mariuszowi Zawodnikowi z firmy MANABEL, oraz jego żonie Julii za wspaniałe wiosenne wsparcie dla naszych podopiecznych; za to, że po raz kolejny o nas pamiętali i wszystko zorganizowali, za ich zaangażowanie i powiększenie paczek na Dzień Matki i Dzień Dziecka.

Ogromnie jesteśmy wdzięczni wspaniałej grupie ludzi, którzy pomogli naszym dzieciom przeżyć prawdziwie dziecięcy Dzień Dziecka- pod każdym względem! Grupie- jak zawsze przewodniczyła niezastąpiona Karolina Milaszewska oraz: Raul Carmona, Joanna Nadolny, Jolanta Duda, Piotr Jaroszek, Lechosław Baran, Bartosz Lerka, Kamil Tonkowicz, Michal Brzeski.

Serdecznie dziękujemy wspaniałym ludziom z grupy "Coś dla Innych", którzy przygotowali, opisali i niewiarygodnie dopieścili cudowne wyprawki dla naszych dzieci. Wyprawki pełne mądrych, ślicznych i dopasowanych do każdego dziecka indywidualnie rzeczy. Szczególnie dziękujemy Mateuszowi Świętorzeckiemu, ze to, że nam zaufał, wysłuchał i wszystko dostarczył.

Gorąco całujemy Michała Krawczyka i Miłosza Czechowskiego z firmy Accurate, którzy są zawsze na posterunku, chętni i gotowi do pomocy. Tym razem- jako pomysłodawcy i wykonawcy prześlicznej ulotki Mini Przedszkola.

Bardzo Dziękujemy Agacie Ariav za wielki, spontaniczny, zaskakujący prezent, który już znalazł swoje bardzo ważne zastosowanie.

Ściskamy mocno Sandrę Zagórską i Tomka Makowskiego i dziękujemy za zabezpieczenie prezentów dla Mam, za bieg w deszczu, za gotowość i uśmiech.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Gosi Wali, Izie Befinger, Adamowi Stefaniakowi, Tomkowi Zdońskiemu oraz Alicji Mroczkowsiej za cudowne kosmetyki i wspaniałe zestawy piórnikowe oraz inne prezenty z sercem. Dziękujemy za Waszą gotowość!!!

Kłaniamy się nisko Karolinie Gosk i Wojtkowi Dąbrowskiemu za odzew w sprawie naszych potrzeb, za wspaniałe i bardzo trafione produkty, a przede wszystkim za to, że chcieli. Najgorętsze ucałowania dla cudownej Oli Filinger, która to zorganizowała i przekazała.

Bardzo dziękujemy Pawłowi Kulińskiemu za świetny, praktyczny i bardzo nam potrzebny dar!

Serdecznie dziękujemy Marcie Matusiak i jej Mamie Mirce, za paczkę mądrych, potrzebnych i smacznych rzeczy, za ich cierpliwe przechowywanie i niezawodną pamięć o nas!

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%