Najbliższe warsztaty realizowane w ramach projektu"Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery".

Pułapki oraz wpadki rekrutacyjne, czyli jak ich unikać w rozmowie rekrutacyjnej? – spotkanie informacyjne
Termin:5.03.2015 r. (czwartek) w godz. 16.30-19.30

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie rodzaje pułapek rekrutacyjnych mogą na nich czekać w czasie rozmowy rekrutacyjnej oraz jak nie strzelić sobie gola-samobója. Powiemy jak można odpowiadać na niewygodne pytania, czy warto mieć w głowie gotowe odpowiedzi na pytania oraz co to może oznaczać, gdy rekruter jest dla nas nieprzyjemny, bo „kto pod kim dołki kopie….”

Spotkanie będzie poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić – o tym jak wydajnie zarządzać czasem – spotkanie informacyjne
Termin:19.03.2015 r. (czwartek) w godz. 16.30-19.30

Czas jest zasobem ograniczonym ilościowo, który nie daje się cofnąć, składować, nie można go kupić, zwielokrotnić, nie daje się niczym zastąpić i nieustannie upływa... Warto wiedzieć jakie są Twoje priorytety, marzenia i cele oraz jak rozkładać w czasie obowiązki, by niepotrzebnie nie tracić cennych godzin.Zarządzanie czasem to planowanie i wykonywanie działań tak, żeby sukcesywnie zmierzać do obranego celu. Podczas warsztatów powiemy o tym jak wyznaczać cele, jak zarządzać czasem, a właściwie sobą w czasie. Powiemy o tym jakie procesy składają się na zarządzania czasem oraz o pożeraczach, a także o tym jak można im przeciwdziałać, żeby nie marnotrawić czasu.

2 w 1, czyli jak czytać ogłoszenia rekrutacyjne oraz jak unikać pułapek w rozmowie rekrutacyjnej? – warsztat z cyklu „Budujemy kapitał kariery”
Termin 1: 25.03.2015 r. (środa) w godz. 9.30-15.30
Termin 2: 31.03.2015 r. (wtorek) w godz. 9.30-15.30
W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie tematem czytania ogłoszeń rekrutacyjnych oraz pułapkami rekrutacyjnymi, zapraszamy na spotkanie, w czasie którego odpowiemy zarówno co kryje się za najczęstszymi sformułowaniami w ogłoszeniach, jak „praca w młodym, dynamicznym zespole” czy „płaca adekwatna do osiąganych wyników”, jak również jakie rodzaje pułapek rekrutacyjnych mogą na nas czekać w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Odpowiemy, czy warto mieć w głowie gotowe odpowiedzi na pytania oraz co to może oznaczać, gdy rekruter jest dla nas nieprzyjemny, bo „kto pod kim dołki kopie….” Spotkanie będzie poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.

Wszystkie spotkania, warsztaty i targi są nieodpłatne dla uczestników projektu.
Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy pod tel. 505-05-25-14 lub e-mail broker.edu@spoza.org.pl lub u brokerek edukacyjnych. Liczba miejsc ograniczona!
Miejsce odbywania się spotkań: Biuro projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery”, ul. Kniaziewicza 8, Piaseczno, II piętro, pok. nr 5.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%