Poradnia zaprasza

Projekt „Poradnia zaprasza”, współfinasowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego trwa od 1 sierpnia do 30 listopada 2016.

„Poradnia zaprasza” osoby z niepełnosprawnością mieszkające w Warszawie i pobliskich miejscowościach na indywidualne konsultacje psychologa, prawnika i specjalisty ds. reintegracji społecznej oraz na spotkania z ekspertami.

W listopadzie br. odbędą się 4 spotkania z ekspertami:          

  • z pracownikiem socjalnym Osoba z niepełnosprawnością klientem Ośrodek Pomocy Społecznej
  • z lekarzem psychiatrą Jak żyć ze schizofrenią
  • z dietetykiem
  • z człowiekiem sukcesu- osobą z niepełnosprawnością, która odniosła sukces i podzieli się swoimi doświadczeniami

Zapewniamy uczestnikom projektu wsparcie asystenta osoby z niepełnosprawnością.

Spotkania i konsultacje odbywać się będą w Poradni dla osób z niepełnosprawnością Stowarzyszenia SPOZA, w Warszawie przy ul Siennej 63.

e-poradnia zaprasza do skorzystania z konsultacji specjalistów przez internet osoby z dalszych rejonów Województwa Mazowieckiego, osoby, którym trudno byłoby dojechać do Poradni powodów zdrowotnych i tych, którym taka forma bardziej odpowiada.

Wszyscy nasi specjaliści udzielają konsultacji prze internet.

Zgłaszać się można na maila: poradnia.

Dzięki udziałowi w projekcie można rozwiązać utrudniające życie problemy natury psychologicznej, prawnej, społecznej „nauczyć” się żyć z niepełnosprawnością

Poszerzyć swoją wiedzę i otrzymać informację dotyczące zarówno leczenia i rehabilitacji jak tez przysługujących uprawnień, dostępnych usług, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy technicznej dla osób z niepełnosprawnością,

Mamy miejsca nawet dla 40 osób.

Serdecznie zapraszamy.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%