Klub dla Rodzin Prawobrzeżna PRZYSTAŃ

Klub dla Rodzin „Prawobrzeżna Przystań” to Ludzie, to miejsce które sam współtworzysz, skąd wyjdziesz zawsze zadowolony i do którego będziesz chciał wracać.

 

To bezpieczne i przyjazne miejsce spotkań Dzieci i Rodziców. Miejsce, w którym Rodzice i Dzieci poczują się godnie i bezpiecznie. Gdzie nie będą oceniani za to kim są, albo kim nie potrafią być. To miejsce gdzie relacje oparte będą na szacunku i partnerstwie. To tu Rodzice i Dzieci otrzymają  wsparcie, w sferze emocjonalnej, społecznej, edukacyjnej, psychologicznej, opiekuńczo - wychowawczej, zdrowotnej i rzeczowej.

 

Celem projektu jest zorganizowanie miejsca integracji, wymiany doświadczeń i wsparcia dla rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat .

Proponowane w ramach Klubu dla Rodzin formy wsparcia i pomocy służą zapobieganiu wykluczeniu społecznemu, podnoszeniu kompetencji rodzicielskich i integracji praskich Rodzin.

Celem pośrednim jest wytypowanie wśród rodziców liderów, tak aby poza Klubem dla Rodzin promowali mądre rodzicielstwo oraz stworzyli prężnie działającą lokalną społeczność Rodziców.

Wszystkie oferowane zajęcia  warsztatowe dla Rodziców i Dzieci przewidziane w projekcie mają charakter otwarty, cykliczny, dostępny co najmniej 4 razy w tygodniu w tym również w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

 

Bieżące informacje, zdjęcia, filmy do pobrania z fanpage’u Klub dla Rodzin Prawobrzeżna Przystań na Facebook’u.

 

https://www.facebook.com/miniprzedszkoleradosnemaluchy/

 

 

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%