Pomóż nam stworzyć nowe miejsce dla Poradni SPOZA

  • Sienna

    Sienna

Poradnia SPOZA już od 5 lat nieodpłatnie pomaga pełniej żyć i znaleźć pracę osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Prowadzimy doradztwo indywidualne, warsztaty i szkolenia. Pomagamy znaleźć pracę i wspieramy, by ją utrzymać. W tym roku zorganizowaliśmy kilkanaście tysięcy godzin wsparcia dla ponad 300 osób – kilkadziesiąt podjęło pracę.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do przełamywania barier, z którymi walczą uczestnicy naszych projektów oraz praca zespołowa, która zwiększa efektywność naszych działań.
Za tę działalność otrzymaliśmy tytuł SUPER LODOŁAMACZA 2013 Po 2 latach starań udało się nam znaleźć miejski lokal, w którym możemy się nie tylko zmieścić, ale i rozwijać, oferując pomoc kolejnym osobom.
Jedyne, co teraz stoi nam na przeszkodzie, to konieczność wpłacenia kaucji w wysokości 14463,06 złotych do dnia 12 grudnia 2014. Zebraliśmy już blisko 5000 zł, brakuje jeszcze 9500 zł!
Prosimy Was – pomóżcie nam dalej działać! Weźcie udział w zbiórce! Każda wpłata się liczy!
www.siepomaga.pl/r/poradniaspoza
Możecie nam pomóc również przez rozesłanie i udostępnianie informacji o tej zbiórce wśród Waszych rodzin, znajomych, współpracowników... i wszystkich, którzy przyjdą Wam do głowy!
Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz: joanna.godlewska@spoza.org.pl
lub zajrzyj na naszą stronę i profil na Facebooku
tel. 511 984 794 Przekaż dalej informację o naszej zbiórce!

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%