Zaproszenie na Targi Edukacyjne

W dniu 28 lutego 2015 roku w godzinach 11.00-15.00, w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno odbędą się Targi Edukacyjne „Piaseczno po godzinach” organizowane przez Stowarzyszenie SPOZA w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Piasecznie.
Ich głównym celem będzie zapoznanie mieszkańców z ofertą lokalnych szkół i instytucji organizujących szkolenia, warsztaty i kursy służące rozwijaniu różnorodnych pasji i zainteresowań. Uczestnictwo w Targach będzie nieodpłatne zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.
Oprócz przygotowania stoiska wszystkie uczestniczące instytucje mają możliwość przedstawienia krótkiej prezentacji, warsztatów lub przygotowania innych atrakcji, które przyciągną na Targi większą liczbę uczestników.
Zapraszamy organizacje pozarządowe, firmy i instytucje zainteresowane udziałem w targach i prezentacją swojej oferty do wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem do dnia 10 lutego 2015 roku na adres broker.edu@spoza.org.pl. Ze względu na ograniczoną powierzchnię sali, o wyborze wystawców decydować będzie różnorodność i pomysłowość oferty. O swojej decyzji poinformujemy do 12 lutego 2015 roku.

 

Galeria
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%