PIASECZNO PO GODZINACH - Targi Edukacyjne

W sobotę, 28 lutego 2015 roku, w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie, odbędą się Targi Edukacyjne zorganizowane przez Stowarzyszenie SPOZA w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy. Targi zostały zaplanowane zarówno z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, jak i tych, które zamierzają podnieść kwalifikacje lub połączyć pasję z pracą zawodową.
Wśród wystawców znajdą się lokalne szkoły, firmy i instytucje zajmujące się edukacją osób dorosłych, które przygotowują wiele atrakcji dla zwiedzających. W konkursach będzie można wygrać m.in. INDEKS Szkoły Wyższej na wybrany kierunek, karnet na kurs tańca oraz rabaty na różne szkolenia.
Osoby odwiedzające Targi będą także mogły spotkać się z przedstawicielami klubów i szkół organizujących zajęcia aktywizujące i sportowe, a także kursy komputerowe i językowe.
Targi organizowane są w ramach projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, którego celem jest promocja kształcenia ustawicznego wśród osób dorosłych mieszkających, uczących się lub pracujących w powiecie piaseczyńskim.
Targi odbędą się 28 lutego 2015 roku w godz. 11.00-15.00 – wstęp bezpłatny.
Informacje: broker.edu@spoza.org.pl, tel. 505 052 514

 

Galeria
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%