Podziękowania dla Świętych Mikołajów

Accurate

Ogromne podziękowania za zupełnie niezwykłe wsparcie od wspaniałych prezesów firmy Accurate: Michała Krawczyka i Miłosza Czechowskiego. Dary od nich (Monitor LG, program ADOBE PHOTOSHOP 5.0 Limited Edition, komputer Power Macintosh Dual, aparaty fotograficzne SAMSUNG S760) są dla nas wciąż wielkim luksusem, ale i doskonałym narzędziem pracy dla tych, którzy się u nas uczą fotografii.

deFACTO

Ukłony dla wszystkich zaangażowanych- Doroty Glac i Piotra Leniec - Lincow, za to, że zechcieli się dzielić i zrobili to cudowanie. Najserdeczniejsze uściski dla Sandry Zagórskiej za wiarę w projekt, skromność, ciągły uśmiech i reklamę.

ING Bank Hipoteczny

Wyrazy ogromnej wdzięczności dla pracowników ING Banku Hipotecznego za mnóstwo rewelacyjnych książeczek, zabawek, jedzenie, kosmetyków i przepiękną wyprawkę dla dzidziusia (który już jest w drodze). Bardzo dziękujemy Oliwii Siwak, za zainteresowanie naszym Stowarzyszeniem, koordynację zbiórki oraz wielkie serce!

Tandem Taren-To

Bardzo dziękujemy pracownikom domu produkcyjnego Tandem Taren-To za spontaniczną, błyskawiczną i pełną niezwykłych rzeczy akcję wspierającą naszą Gwiazdkę, ale i codzienne funkcjonowanie Stowarzyszenia. Najgorętsze wyrazy wdzięczności dla Wojtka Maryańskiego, Piotra Miklaszewskiego za zaangażowanie, udział i dobre serce, oraz Gosi Wali, Magdy Jaczyńskiej, Jurka Gluzińskiego, Jacka Górala, Michała Bisaga, Kasi Targońskiej, Ewy Tkaczyk, Gabrysi Mikołajczak i Magdy Kamińskiej , za uśmiech, cierpliwość, koordynację i podjęcie się całkiem kosmicznego zadania ;) - za wszystko, czym zechcieli się podzielić.

GTS Energis

Ogromne podziękowania dla pracownikow firmy GTS Energis za zupełnie niewiarygodną ilość wspaniałych podarunków świątecznych (zabawek, ubranek, kosmetyków!!!, jedzenia i słodyczy), które zechcieli przekazać naszym Maluchom. Najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności dla Aleksandry Sznytko za absolutnie perfekcyjną organizację, skuteczność, zaufanie nam, serdeczność, bezinteresowność, wytrwałość i wielkie serce!!!

Link4 TU SA

Serdeczne podziękowania dla Link 4 za wspaniały, absolutnie niepowatarzalny upominek mikołajkowy dla naszych dzieci i ich rodziców- za wyprawę, która ich czeka :). A szczególne ucałowania dla Asi Bieżuńskiej, za to, że o tym pomyślała, pamiętała i dostarczyła.

Canal+

Ogromne podziękowania dla pracowników Canal + za pomysł i realizację akcji spełniania marzeń, hojność i pomysłowość. A najserdeczniejsze uściski dla Pani Elżbiety Minkowskiej- za koordynację, ośmielanie nas i ciągłą pamięć oraz niezrażanie sie wyzwaniem, jakim jest "wudzidzia"

Fortis Bank Polska SA

Ukłony dla pracowników Fortis Banku, którzy zechcieli powiększyć nasze paczki mikołajkowe o wiele kosmetyków, zabawek, słodyczy i dobrego serca!!! Najserdeczniejsze uściski dla Olgi Filinger za wysiłek włożony w organizację całej akcji.

Agencja Reklamowa BRAIN

Wielkie podziękowania dla pracowników agencji reklamowej Brain za wspaniałe podarunki (kosmetyki dla dzieci i rodziców, przybory do rysowania, malowania, wylepiania, ubranka, jedzenie i zabawki). I specjalne ukłony dla Anity Rochalskiej za koordynacje zbiórki, zaangażowanie i wiarę w nasz projekt!
 

Wspierają nas także zupełnie prywatni, wspaniali Święci Mikołajowie. Dziękujemy:

Agacie Ariav - za ogromne zapasy przepięknych ubranek i mądrych zabawek. Za pamięć o naszych podopiecznych. Dziękujemy też jej małemu synkowi, który zgodził się podzielić swoimi skarbami :)

Małgosi, Patrykowi i Martusi Wasilewskim - za niezwykłe dziewczęce sukieneczki, śliczne zabawki i zaufanie zupełnie nieznanej osobie i miejscu.

Karolinie Miłaszewskiej - za rozpropagowanie gwiazdkowej inicjatywy wśród swoich znajomych, wielkie serce i uśmiech oraz paczki pełne cudów. Wraz z Karoliną pomagali nam: Raul Carmona, Lech Baran, Bartosz Lerka, Piotr Jaroszek, Jolanta Duda, Kamil Tonkowicz, Joanna Nadolny, Natalia Buczkowska.

Darkowi Młynarczykowi - za wyjątkową rzecz, którą robi, co miesiąc, od dawna, a wciąż się tłumaczy, że to wcale wielkie nie jest.

Dorocie Urawskiej - za rozpętanie burzy wśród wszystkich potencjalnych Świętych Mikołajów, koordynację, cierpliwość, wyrozumiałość i skuteczność w swoich działaniach.

Kasi Stępień - za ciągłą pomoc i pamięć przez cały czas, za wspaniałe serce i wielką bezinteresowność.

Tomaszowi Karamonowi - za ubranka, zabawki, foteliki, kaski, nosidełka- a wszystko w ilościach "podwójnych" :) . I za zaufanie nam.

Lidce Świderskiej - za ogrzanie wielu naszych podopiecznych, nie zawsze tylko tych najmłodszych.

Kasi Król i Stasiowi Mundzikowi - za nieustającą pamięć, dzielenie się ubrankami i zabawkami i obecność.

Marcie Gutowskiej - za to, za co nie możemy oficjalnie podziękować..., za wielkie zaangażowanie, cierpliwość i wsparcie.

Małgosi Gaździńskiej - za kubki,które nam podarowała, a w nich serce i ciepło!!!

Bożenie Frączyk - za wielkie wsparcie rzeczowe, które skutkowało tym, że paczki od Mikołaja aż kipiały :)

Marcie Matusiak - za to, że pomogła, że opowiadała innym, że chciała, no i za wszystko, co zebrała.

Klarze Kreutz - za to, że podzieliła się wszystkim, co dostała niedawno :)

Ani Katner - za to, że dołączyła się do akcji, zaufała i bardzo nas wspomogła.

Julii Racewicz i Mariuszowi Zawodnikowi z firmy Manabel Fasion- za chęć pomocy, ogromną przesyłkę- dostarczoną pod same drzwi :) , skromność, otwartość i uszczęśliwienie wielu!!!

Magdzie Jabłońskiej - za osłodzenie życia na długi, długi czas!!! No i za wiarę w nasz projekt od bardzo dawna.

Michałowi Krawczykowi, jego żonie Beacie i córeczkom: Mai i Matyldzie za WSZYSTKO! Za to, że są, że zawsze chcą, że pamiętają i rozpieszczają nas w sposób niezwykły. Za wielką rzecz, którą robią od lat, za skromność i wielkie serca.

Tomaszowi Zdońskiemu za zagwarantowanie naszym dzieciom wielkiej narciarskiej przygody!

Anecie Solak za kosmetyki i pasty w ilościach nieprzeciętnych.

Alicji Mroczkowskiej, Marysi Stańskiej-Nowickiej, Ani Komorowskiej, Michałowi Pilarskiemu i Adamowi Nowakowi za wspaniałe i mądre upominki, które zbierali, aby Święta Maluchów były po prostu Radosne!

Jakubowi Stypule za przekazanie nam konsoli PlayStation 2, karty pamięci 8 MB, maty do tańczenia, gier i innym fantastycznych sprzętów, które z pewnością wzbudzą zachwyt u wielu!

Galeria
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%