Podziękowanie

Radosne Maluchy, ich Rodzice oraz cały Zespół Stowarzyszenia pragną ogromnie podziękować wspaniałym ludziom, dzięki którym udało nam się zorganizować wyjątkowe, niezapomniane i nastrojowe spotkanie wigilijne.

Dziękujemy:

Pracownikom Banku BNP Paribas, którzy zechcieli spełnić WSZYSTKIE marzenia dzieci: zakupili najwspanialsze zabawki, słodycze i ubranka. Dzięki tym darom, dzieci zaniemówiły, nie mogły dać wiary, że to dla nich, że na zawsze.

Annie Zając, która koordynowała akcję nagłośnienia, zbierania, transportu, pakowania i opisywania podarunków i która swoją energią zaraża do ufania nam :)

Agnieszce Wiszowaty, która wraz z cudowną DRUŻYNĄ KRAKOWSKĄ zebrała niezwykłe ilości skarbów dla dzieci (ubranek, rękawiczek, słodyczy, gumek, spinek, książek, zabawek, kosmetyków i wiele, wiele innych).

Firmie Genesis Public Relations za błyskawiczny odzew na nasze potrzeby i dostarczenie nam mnóstwa kosmetyków, przyborów szkolnych i pieluch.

Firmie GTS Poland, której pracownicy, jak co roku wsparli nas paczkami pełnymi ubranek, zabawek, jedzenia i kosmetyków. Dziękujemy Aleksandrze Sznytko za koordynacje całej zbiórki, transport oraz nieustającą pamięć o nas.

Joannie Kowalskiej za wielką pomoc w zapanowaniu na chaosem, dostarczeniu książeczek i kosmetyków zakupionych przez Współpracowników oraz ciągłe wsparcie i pamięć.

Dorocie Urawskiej za energię, pomysły, uwagi, nadzór, pomoc i uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Galeria
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%