Wyjdź sukcesowi na przeciw. Relacje z prowadzonych działań w ramach projektu.

Portal projektu www.naprzeciw-sukcesowi.pl

Relacje z prowadzonych działań w ramach projektu Wyjdź sukcesowi naprzeciw! w skrócie:

styczeń - luty 2010

W styczniu, lutym i pierwszych dniach marca trwa rekrutacja uczestników projektu "Wyjdź sukcesowi naprzeciw!" realizowanego na terenie gm. m.st. Warszawy. Do warszawskich placówek opiekuńczo-wychowawczych wysłano ofertę uczestnictwa w projekcie wraz z zaproszeniem …..

marzec 2010

Od marca 2010 roku ruszyły zajęcia w ramach projektu: "Wyjdź sukcesowi naprzeciw!" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu zrealizowane zostaną dla każdej z czterech grup 3 bloki warsztatowe. W marcu powstało również Biuro Projektu z siedzibą przy ul. Targowej 66/23 w Warszawie. Uczestnicy projektu zostali podzieleni na 4 grupy liczące średnio po 10 osób. Młodzież biorąca udział w projekcie otrzymała materiały szkoleniowe do wszystkich bloków warsztatowych. Materiały dydaktyczne otrzymali również prowadzący je trenerzy. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować Państwa na bieżąco.

kwiecień 2010

Grupa III i IV doskonali swe umiejętności społeczne na zajęciach z pierwszego bloku warsztatowego. Grupa II zdobywa informacje na temat własnych predyspozycji zawodowych oraz zasad, zgodnie, z którymi powinny być przygotowywane dokumenty aplikacyjne. Grupa I bierze udział w bloku warsztatowym uczącym wykorzystywania Internetu w poszukiwaniu pracy oraz informacji na temat potencjalnych pracodawców. Jednocześnie dwie pierwsze grupy korzystają z pomocy psychologa i doradcy zawodowego w ramach indywidualnych konsultacji.

maj 2010 i pozostałe miesiące

Pełen zakres informacji o działaniach prowadzonych w pozostałych miesiącach uzyskają Państwo bezpośrednio na stronie internetowej projektu pod adresem:

www.naprzeciw-sukcesowi.pl

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY

 

Projekt "Wyjdź sukcesowi naprzeciw!" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

eu_efs[1].png kl_nss[1].png

 

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%