Targi edukacyjne w Piasecznie - poznaj ofertę szkół językowych i policealnych.

Stowarzyszenie SPOZA zaprasza na Targi Edukacyjne. Zaplanowaliśmy je z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoje umiejętności i pasje. Początek roku szkolnego to dobra okazja, nie tylko dla dzieci i młodzieży, do podjęcia dalszej nauki. Na terenie gminy Piaseczno działa ponad trzydzieści szkół językowych, z których wiele wypracowało własne nowatorskie metody nauczania. Wybór tej, która zaspokoi nasze potrzeby nie jest prosty, a nietrafione decyzje mogą pociągnąć za sobą duże koszty finansowe i stratę czasu.
Problemy z wyborem odpowiedniej drogi kształcenia mają również osoby chcące kontynuować naukę po ukończeniu szkoły średniej. Wielu tegorocznych maturzystów wciąż zastanawia się, jak pokierować edukacją, aby zwiększyć swoje szanse na wymagającymi i wciąż ulegającym zmianom rynku pracy. W trakcie targów będzie można bezpłatnie skorzystać z porady brokera edukacyjnego, który m.in. dzięki odpowiednim testom sprawdzi trafność wyboru szkoły lub kursu, odkryje predyspozycje zawodowe i pomoże skonfrontować je z potrzebami. Natomiast bezpośrednie spotkanie z przedstawicielami instytucji szkoleniowych to najlepszy sposób zapoznania się z bogatą ofertą szkół działających na terenie gminy Piaseczno oraz uzyskania atrakcyjnych zniżek.
Targi edukacyjne odbędą się 13 września 2014 r. (sobota) w godz. 11.00-15.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5 w Piasecznie). Udział w nich jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i osób odwiedzających stoiska, które ponadto mogą liczyć na korzystne promocje i kupony rabatowe. Firmy i instytucje zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z biurem Stowarzyszenia SPOZA: tel. 505 052 514, e-mail: broker.edu@spoza.org.pl.
Targi edukacyjne są organizowane w ramach projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 

 

 

Galeria
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%