Słowo wyleci wróblem - Unikanie pułapek w trakcie rozmowy rekrutacyjnej - warsztaty w Piasecznie

Przygotowanie się do rozmowy w sprawie pracy, jest jedną z podstawowych zasad, które mogą nam zapewnić sukces w rekrutacji. Bliższe poznanie stylu działania, stosowanych narzędzi i specyfiki pracy rekrutera pozwala na zaprezentowanie się z sukcesem i otrzymanie propozycji pracy. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty realizowanie w ramach projektu "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery".
Uczestnicy spotkania poznają proces rekrutacji od kuchni, poznają narzędzia rekrutacji i etapy rozmowy rekrutacyjnej. Zaprosimy do spojrzenia na siebie oczami rekrutera. Postaramy się, aby każdy z uczestników odpowiedział sobie na pytanie: „Dlaczego akurat ja najlepiej nadaję się do tej pracy?” Podpowiemy jak odpowiadać na trudne pytania, a co może się kryć za niewinnym zapytaniem o ulubione zwierzę lub o czas dojazdu na spotkanie. Podpowiemy w jaki sposób obniżyć poziom stresu przed rozmową rekrutacyjną, a także wyjaśnimy, dlaczego klucze w kieszeni płaszcza mogą być problemem w rekrutacji. Spotkanie poprowadzą konsultanci z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.
Termin: 27.07.2015r. godz.10.00-15.00
Miejsce:Piaseczno, ul. Kniaziewicza 8
telefon:505 052 514
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i mogą w nim uczestniczyć osoby dorosłe z powiatu piaseczyńskiego.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%