SPOZA na FaniMani.pl!

Teraz możesz wspomóc Stowarzyszenie SPOZA w nowy sposób. Dzięki FaniMani.pl sklepy internetowe, w których robisz zakupy, mogą przekazać darowiznę Stowarzyszeniu. Wystarczy, że rozpoczniesz zakupy zaczynając od strony FaniMani.pl, wybierzesz, że chcesz nas wspierać i przejdziesz na stronę jednego z ponad 700 sklepów, które uczestniczą w akcji. Zrób zakupy, zapłać tyle, co zwykle a sklep przekaże nam darowiznę!
Zobacz, jakie to proste:
" target="_blank">

Jak jeszcze zwiększyć kwotę, którą otrzyma Stowarzyszenie SPOZA?
- Załóż konto na FaniMani.pl korzystając z naszego linka z zaproszeniem:
https://fanimani.pl/zaproszenie/o/1490/cecec3a72af44474a0fc2636f90e5a06/

Jeśli założysz w ten sposób konto w ciągu 30 dni i dokonasz zakupu u jednego z Partnerów na kwotę minimum 5 zł w ciągu kolejnych 60 dni, na konto Stowarzyszenia SPOZA wpłynie dodatkowe 5 zł.
Po rejestracji i wybraniu organizacji, którą chcesz wspierać, skopiuj swój unikalny link z zaproszeniem (znajdziesz go w zakładce Moje konto –> Historia wsparcia). Przekaż ten link znajomemu, aby korzystając z niego założył konto na FaniMani.pl
Jeśli Twój znajomy założy w ten sposób konto w ciągu 30 dni i dokona zakupu u jednego z Partnerów na kwotę minimum 5 zł w ciągu kolejnych 60 dni, na konto wybranej przez Ciebie organizacji (np. Stowarzyszenia SPOZA) wpłynie dodatkowe 5 zł.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż 1%